درباره ما

هم وطنان عزیز:

مهم نیست کشور ما در چه وضعیتی قرار دارد مهمتر این است که ما الان در چه وضعیتی قرار داریم. بسیاری ازافراد زندگی بسیار معمولی و معقولی دارند و به عملکردی معمولی قانع می شوند آن ها هر روز صبح به محل کارخود می روند و فعالیت شان در حدی است که باعث نارضایتی مدیران نشود و سپس پس از سپری کردن یک روزبسیار معمولی به خانه خود برمی گردند و خود را با تلویزیون و … سرگرم می کنند تا فردا که همان اتفاقات تکرارشود. اما چرا نباید در هر زمینه از زندگی به یک پدیده تبدیل شویم؟ بیایید نوع جدیدی از زندگی را آغاز کنیمکه سرشار از شادی و سر زندگی است.

من مهدی حکیمی هستم. مربی و سخنران انگیزشی و بهبود فردی . نویسنده ی کتاب تایم قدرت http://mehdihakimi.com/product/time-ghodrat-2/و تکنیک های صبح انرژی زا و میخواهم به افراد یاد بدهم چگونه به نیرویهای نامحدود درونشان که در تک تک ما انسانها وجود دارد دسترسی پیدا کنند؛ و هر روز احساس بسیار خوبی نسبت به خودشان داشته باشند و با انگیزه و انرژی فراوان به دنبال هدف های بزرگ در زندگی خود باشند.

و به شما کمک خواهم کرد که بتوانید به آن پیشرفت های دور از دسترس برسید و موفقیت شخصی و شغلی خودرا از آنچه که قبلاً بوده فراتر ببرید. چنین موفقیتی، یعنی ایجاد پیشرفتهایی مهم در سلامتی، شادی، روابط،درآمد یا هر جنبه دیگری که برای شما در اولویت قرار دارد.

من از تمام قدرتم استفاده میکنم تا مطمئن شوم در قبال زمان، انرژی و توجهی که وقف میکنید، مجموعه ما زندگی شما را کاملاً متحول میسازد. از شما سپاسگذارم که ما را انتخاب کرده اید و امیدوارم پرانرژی باشید وبدانید که اگر بخواهید میتوانید به تک تک اهدافتان دست پیدا خواهید کرد.

برای ارتباط بیشتر با ما و کسب اطلاعات وارد قسمت تماس با ما شوید.

تماس با ما